GÖRSELLER

En Güzel Anılarınız İçin

Aileniz ve Misafirleriniz ile beraber unutulmaz anılar yaşamak için huzurlu ve sıcak bir yuva. Salonda tüm projede olduğu gibi birinci sınıf malzemelerle donanmış geniş bir alana sahipsiniz. Eşyalarınızı dekore ederken en estetik şekilde yerleşim tarzlarını deneyebilirsiniz. Gününüzün çoğunu burada geçirebileceğinizi düşünerek, sizin için en iyisini hazırladık.

Huzurlu ve Sağlıklı Sabahlar İçin

Her sabah huzur ve enerji ile yeni bir güne başlayın. İçerisindeki ebeveyn banyosu, size kavuşturduğu yüksek hayat standartları ile oldukça geniş ve kullanışlı bir yatak odası sunuyor.

Lezzetli Yemekler Hazırlamak İçin

Sevdiklerinizle en lezzetli anları paylaşacağınız mutfağınız, birinci sınıf malzeme ve mükemmel işçiliği ile sizin ve sevdiklerinizin en lezzetli anılarını biriktirmeniz için geniş bir şekilde tasarlandı.

Sıcak Bir Yuva

Aile bireylerinin hepsinin hayat tarzı ve yaşamlarına uygun oda seçenekleri, özelleştirilebilir alanlar ile birlikte huzurlu ve herkesin mutlu olduğu, herkesin kendinden bir parça gibi hissettiği ferah, kullanışlı alanları ile Prestij Konakları sıcak yuvanızı sımsıcak hale getirecek.